| AlexTitan a întrebat:

Vreau si eu niste muzica de gen : 50cent, Connect-r, Eminem, Alexandra Stan, Inna, Dr. Dre etc. Cine imi da cele mai multe melodii de genul asta + mai multe de care vreti voi primeste FUNDA! Multumesc Anticipat! happyhappyhappybig grintongue

Răspuns Câştigător
| ThinkOfMeWhenYouKissHer a răspuns:

50 cent:candy shop,in the club,many men,down on me,just a lil bit, pimp, new day, window shopper, 21 questions.
connect-r:ring the alarm,vara nu dorm,burning love,dragoste la prima vedere,daca dragostea dispare,take it slow,nu-ti pierde dragostea,love is the way,summer is gone,fata de la tara.
eminem:lose yourself,till i collapse,love the way you lie,when i'm gone,not afraid,space bound,beautiful,mockingbird,stan.
alexandra stan:lemonade,mister saxobeat,get back(ASAP),lollipop(param pam pam),one milion.
inna:wow,calliente,club rocker,un momento,tu si eu,sun is up,endless,deja vu,amazing,hot,india.
Dr. Dre:i need a doctor,kush,next episode,still dre.
si acum iti propun eu cateva melodii:katy perry-wide awake sau part of me,rihanna-where have you been,nane-doar o sansa,flo rida-whistle,demi lovato-give your heart a break,jay z-talk that talk(feat. rihanna),skizzo skillz-tu eu ea,adele-rolling in the deep,gotye feat. kimbra-somebody that i used to know,lil wayne feat. bruno mars-mirror, beyonce-i was here, sore-different sau love is music, dima-angel, smiley-dead man walking.
sper ca te-am ajutat. pupici.winking

1 răspuns: