| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Deci,am o mare problema! Am facut un colaj de melodii cu programul Audicity si l-am salvat intr-un fisier din calculatorul meu.Problema e ca acel colaj vreau sa il bag pe CD,si nu merge! Zice ca nu este acceptat fisierul deoarece nu este in windows media player! Voi cum ati facut?

Sau puteti sa-mi dati si siteuri cu colaje de muzica dance? Adica cu inna, alexandra stan etc.

Multumesc anticipat!

>>Fundoi:::*

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Incearca cu un convertor sa il faci mp3 si asa sa il scrii pe un cd..sigur mergehappy