| mcrenma a întrebat:

Vreau si eu niste nume de formatii sau cantece gen punk s rock happy

14 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Clash, Bloodhound Gang, Blink 182, Iggy Pop, Billy Idol

| aragon18 a răspuns:

Punk : Nofx, Sex Pistols. happy
Rock : Bullet for My Valentine love struck, Metallica, Linkin Park, Nirvana, Korn, Placebo happy

| Suzy a răspuns:

Buna!
Paramore- Decode (punk)
Patrice-Soulstrom

| Guitarlove a răspuns:

Asculta Avril Lavigne happy

| DeeDee28 a răspuns:

EleventySeven

| fzcsm a răspuns:

Guns'n Roses, Limp Bizkit, ColdPlay

| Diana7383 a răspuns:

Hey. Avril Lavigne Si Paramore :X Potzi asculta si Flyleaf dar e mai mult rockbatting eyelashes

| cslx a răspuns:

Iti dau cel mai bun exemplu, doar ca e solista. da e cea mai tare referitor la punk... ce ascult eu de obicei: Avril Lavigne happy
si rock, formatie...pai preferatii mei dupa Avril: Linkin Park

| elizasedai a răspuns:

Green Day... marea majoritate linkin parca si nickelback

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu daca se poate, va rog din suflet cei care au aceasta programa, scritimi in apoi.Eu as vrea sa fac o trupa cu lady gaga dar nu stiu cum scritimi va rog numarul ei de tel.ca o iubesc demi vine sa ma sinucd.VA ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOG!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formatia simex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu no tokio hotel sunt cei mai tari!

| no_5867 a răspuns:

Tokio hotel sunt cei mai tari parerea mea au o gramada de cantece misto