| SoccerJocker a întrebat:

Vreau si eu nume de formatii rock, hip hop, rapp, house, punk, etc. va rog.Care mai de care...

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Rock ai primit,şi metal pe-aici...
Eu îţi dau punk,poate se prinde ceva şi de tine:Sex Pistols,The Ramones,Misfits, Pavilionul 32, Recycle Bin,Guranii,Manifest,Ska-nk,Rise Against,Uk Subs,Chaos Uk,Rancid,The Casualities, Sham 69, The Exploited,The Distillers,GBH,Anti Flag,Black Flag,Iron Lung,The Clash,The Adicts,Have Heart,Buzzcocks,The Stooges,Minor Threat,The Distillers,Turbonegro,Implant pentru refuz,The Mob,Elvis Hitler,Son of Sam,DRI,E.M.I.L.,Los Pogos,Garagatze,Rezurex,The Varukers,Antidote,The Descendents,Blondie,Vice Squad,External Menance,Agnostic Front,Bad Brains,Abrasive Wheels,The Virus,The Unseen,Lower Class Brats,Cheap Sex,The Bananas,The Offspring,Dead Kennedys,Bad Religion,PIL,DOA,Subhumans,Urban Dogs,Monster Squad,Strife,Straight Ahead,Trial,Walk Proud,Dropkick Murphys,Kolovrat, Combat84, The Spook,The Undead,Brainbats, Chaos88, ACAB,Pitbullfarm,Doom, NOFX...şi cred că-ţi ajung.
GTFO.

25 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pe langa ce a zis pui-de-ungur wforweirdo,as avea de adaugat:

The Exploited,Elvis Hitler,Sin Dios,Sex Pistols,The Ramones,Therion,Testament,W.A.S.P.,Coroner,Metal Church,Ceremonial Oath,Sepsism,Draconian,Red Hot Chilli Peppers,Avantasia,Gamma Ray,Blind Guardian,Rhapsody,Angra,CTC,Armada, Haarp Cord, Daft Punk

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

OARE SĂ FACI MIŞTO, EMBER!
(majusculelepuIiimajusculelepuIii)

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

N-am inteles nimic din ce-ai zis. Oare sa fie si originea de vina? smug
Ah,da, si ember e de fapt, ceva tip de carbune.Sau e si vreo profanitate omonima in magyarogszag?

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Cărbune cicălaughing Înseamnă "om", "omule" în propoziţia mea.
Şi eu care credeam că dumnezeu e atotştiutor. Ruşine!

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Meh,maghiara e pentru pussies.Tot nu are logica propozitia ta, unguroaico.Try harder!

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Am spus că, oare să faci mişto de mine că sunt "pui-de-ungur". Şi oricum, sunt pui de ungur doar pe jumătate, deci te rog, respect!
Maghiara e prea grea pentru tine, luzăre, de aia ai tu boală pe ungurismug

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Nu fac misto, e sarcasm, unguroaico.Nu conteaza daca pe jumatate,sau pe plin, eu tot mi te imaginez uitandu-te la "Povesti din poporul maghiar". :>

Nu-i grea maghiara, da' eu n-o invat pe considerente etnice.Si unguroaicele sunt grase urate! >:P

Si ia si un metal unguresc, sa-ti mai treaca amaru', haterito:
http://www.youtube.com/watch?v=ROWYC-3cYFo

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Te referi la poveştile astea? http://www.youtube.com/watch?v=EOQfWmZB6m4&feature=related Dăi te rog la minutul 03:59 :>
Cât despre piesă, mă enervează piesele în maghiară :))
P.S: Oamenii graşi sunt secsi!

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Nu stiam episodul asta.Stiam ceva cu o fiica de imparat sau gen, care isi ridica fusta.Si astia mai zic ca Tom si Jerry e violent, ca il pune pe linia de tren! Nici nu stii ce pierzi daca nu iti place piesa aia...chit ca nu stiu versurile, dau din cap, ca suna a muzica de sefi epici.Atunci...nu esti grasa, dar esti slinoasa si mirosi.A chestii nasoale. phbbbbt

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Instrumentalul e șmecher, și vocea e mișto, da pe mine mă enervează că se cântă în maghiară, luzăre.

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Probabil te-ai uitat in oglinda cand ai dat raspunsul asta, fiica mea.

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Auzi măi dumnezeule, eu să fiu urâtă, grasă, luzăriţă şi să miros urât, şi tu să nu fii nici cum? Nu mi se pare corect.

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Mie mi se pare corect,nu degeaba ma cataloghez ca fiind Dumnezau. Daca stii sa faci ceva cat de cat epic,sezi, primesti un os, si retrag afirmatiile de mai sus.

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Acum sunt câine? Da, ştiu să cânt la ghitarus!

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Vad dupa avatar,dar nu vad acolo nicio grasa,probabil esti invizibila, si tu, si "ghitarusul" tau.Nu stie de ce,dar daca ar exista o impersonare solida si tactila a cuvantului "ghitarus",cred ca as zmotoci apocaliptic impersonarea aia. smug

Nu esti caine, da' primesti un os, daca stii sa canti la chitara.Dar doar cand bagi ceva de Neil Young.

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu cânt de mult timp, ştiu doar câteva piese, dar ne mai auzim noi, Dumnezăule!

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Ultima parte a raspunsului tau a fost identica, in atitudine cu prostiile alea de pe 9GAG cu "soon...". Totusi, te depasesc si la ghitarat, pui-de-om.Mai incearca!

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce urât, eu nici măcar nu intru pe 9gag. Cât despre ghitarus, dacă mă pun pe treabă şi repet minim o oră pe zi, cum făceam mai demult, atunci nu prea cred!

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Nu mai zi ghitarus, ca are acelasi efect cu un gadilat extrem.Gaseste un termen mai putin cooleanu.

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Chitară atuncilaughing

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Ca-n reclama de la Snickers: Better!

| wforweirdo a răspuns:

Apăi, eu ştiu thinking
Amorphis, Amon Amarth, Airbourne, Alice In Chains, Alice Cooper, Apocalyptica, Burzum, Bucovina, Trooper, Kalmah, Motorhead, Megadeth, Metallica, Slayer, Anthrax, Accept, Phoenix, Satyricon, The Beatles, Otep, Sodom, Sabaton, Faith No More, Iced Earth, Oasis, Dark Tranquility, Bad Religion, Bathory, Venom, Children Of Bodom, Motley Crue, Europe, Mayhem, Rammstein, Kiss, Kyuss, Gorgoroth, Behemoth, Nargaroth, Hammerfall, Haggard, Led Zeppelin, Kamelot, Aerosmith, Dark Funeral, Dimmu Borgir, Judas Priest, Ozzy, Black Sabbath, Pantera, Cannibal Corpse, Sepultura, Immortal, Scorpions, Iron Maiden, OCS, Manowar, Nirvana, Helloween, GNR, Exodus, Bon Jovi, AC/DC etc etc etc etc!

| IuliutzàThà a răspuns:

Iti recomand melodiile lui Drake. Sunt super (canta numai rap).

| metaldark2327 a răspuns:

Formatii rock : Metallica, Slayer, Linkin Park, Bullet for my valentine, Rammstein, Arkona (ti-o recomand), Disturbed, Skillet etc

| DarkHood a răspuns:

Break Fast, Skull Ride, The Skulls, Blody Angels, Magic Rapp, Magic Rock