| retro a întrebat:

Vreau si eu o lista cu formatii rock sau punk

4 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

U2, green day, metalica, ac/dc, aerosmith, the gazette, tokio hotel, nicelback, iron maide, adam lambert, avril lavigne, megateh,. vezi poate-ti place ceva de aici.:d

| Aiwendil a răspuns:

Green Day, Avril Lavigne, Metallica, Three Days Grace, Good Charlote, Ac/Dc, Linkin Park, The All-American Rejects, Bowling For Soup, Fall Out Boy, Nightwish, Breaking Benjamin, Saliva, Pink.
Pa! Sper sa-ti placa happy!

| purpleghost a răspuns:

Ac/dc; my chemical romance, sex and the pistols, marlyn manson, linkin parca, guns n roses, three doors down, green day, nirvana, queen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock: Nightwish, Linkin Park, Queen, AC/DC...
Punk: Exploited, Rancid, The Ramones, Sex Pistols, Anti Flag.
Ps: Pentru stiri, concerte si noutati din ROck si Punk poti sa vezi www.rockoteca.info.