| ingerasuldragalas a întrebat:

vreau si eu sa imi spuna si mie cum pot sa imi trag melodi de pe calculator pe telefon.

4 răspunsuri:
| Adrian4123 a răspuns:

Daca ai cablul de date il conectezi de calculator si de telefon, intri pe youtube, selectezi melodia, copiezi linkul ei, intri pe youtube convertor, bagi linkul si dai repede download apoi asculti muzica si dansezi laughing

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca ai bluetooth la pc e super.sau cablu de date.sau daca ai card la telefon si cititor de card la pc, eu cu astea imi pun muzica, poze.etc

| AlexandraCr a răspuns:

Trebuie sa ai un cablu de date pentru telefonul tau

| gigel2001 a răspuns:

Pe bluetooth costa vreo 3 milioane