| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa invat sa dansez dupa manele,gen mr juve florin salam, susanu etc...as vrea in special sa incat sa dansez ca fetele din melodia lui mr juve si bodo-danseaza! coregrafie ceva la melodia asta este sau videoclipuri in care sa invat sa dau din fund sa ma misc foarte bine cand dansez manele! va rog! vreau un raspuns cat mai repede...

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

A innebunit lupuhee hee pai ala e videoclip? aia e pornografie curata..in fine. pune muzica si danseaza in oglinda pana cand devii perfectionista.
Spor la treabahappy

| Shoimu_Ionut_1994 a răspuns:

Asta e interzis copiilor sub 12 ani!