| Bichi a întrebat:

Vreau si eu un program de muzica care sa se auda mai tare si mai clar daca se poatebig grin.Sau un winam mai nou. FUNDA

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Ultimul winamp : http://www.winamp.com/media-player/ro

1 răspuns:
| jmenaru a răspuns:

Cel mai bun program pentru pc pentru a reda muzica este foobar 200.cu acest program instaland si pluginul wasapi vei bloca filtrele audio ale windowsului prin care trece muzica prima oara apoi ajunge in placa de sunet.practiv placa de sunet va reda insatantaneu muzica si iti zic din propria experienta nu se compara cu niciun program la claritate.maii ales cu winampul care este varza...