| flaviu1234 a întrebat:

Cum pot face sa mi se auda muzica mai tare in casti?(ceva program sau playlist)winking

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Da programul se numeste VLC dar mariind puterea de iesire a sunetului nu totdeauna se va auzi mai tare.Conteaza foarte mult castiile pe care le detii. Daca ai casti ieftine si mici in momentul cand ve mari puterea de redare se va auzi barait e cand cu casti din alea ce iti acopera urechea si costa unpic mai mult se va auzi foarte tare si clar.