| CinevaCandvaUndevaEu a întrebat:

Bună! Zilele trecute am fost în magazinul de mobilă XXX Lutz și am tot auzit o melodie de care nu mai pot să scap! Am tot încercat să o găsesc, am pus versurile pe Youtube, pe google, am încercat și cu shazam și nimic, absolut nimic. Chestia este că acolo în magazin sunt tot felul de melodii mai vechi și nici nu sunt cunoscute, au foarte puține vizualizări pe Youtube. Oricum, nu pot să am liniște până nu găsesc melodia rolling on the floor) Îmi place extrem de mult și vreau să o mai ascult, dar n-o găsesc. O parte dintre versuri sunt astea, refrenul mai exact "in the shadows i waited for you, in the shadows i gave my love to you, in the shadows you took me for a fool..." Nu este o melodie lentă, este ritmată și o cântă un bărbat. Cum am mai spus, nu este foarte cunoscută, iar pe Youtube n-am găsit-o. Dacă știți alte modalități pentru a o găsi, ajutați-mă, vă rog! Numai melodia asta îmi sună în cap de câteva zile și n-am liniște până n-o găsesc laughing))

4 răspunsuri:
| gabriellaa23 a răspuns:

Ai incercat asta!? Canta si un barbat cu ea.
Anne Murray - Perfect Strangers

| CinevaCandvaUndevaEu explică (pentru gabriellaa23):

Nu este asta, cântă un bărbat. Am luat toate melodiile la rând, n am reușit să o găsesc.

| gabriellaa23 a răspuns:

Si eu cred ca am stat 1h, nici o sansa sa gasesc versurile?

| gabriellaa23 a răspuns (pentru gabriellaa23):

Poti incerca sa fredonezi melodia poate o recunoaste google