| ciobel a întrebat:

Buna ziua! Am auzit la radio pro-b o melodie, house bineinteles, in spaniola, cantata de o femeie, iar spre sfarsitul melodiei aparea si un barbat care zicea ceva din care am retinut ca repeta la un moment dat "el resto de tu vida". Eu nu stiu spaniola, dar pare-mi-se ca la refren ea zicea ceva de genul " que mas da, la vida se construia del pesar a sonar" Melodia are si acorduri de pian la instrumental. Va rog, daca puteti, sa ma ajutati pentru ca deja mi-a venit acru de cand tot incerc sa dau de ea si nu pot! Multumesc!

2 răspunsuri:
| bibi21 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi dar cred ca este vorba de Asi eu Te Pego.plz funda

| ciobel explică (pentru bibi21):

Nu, este Jason rivas--alcanzar el sol