| comedy a întrebat:

am nevoie de ajutor, sunt un dj incepator, merg la ore particulare de dj, si imi place foarte mult sa mixez incat vreau sa mixez si acasa, dar inca nu am echipament pentru aceasta, doar laptop. Am cautat pe internet doar ca nu stiu care sa aleg dintre pioneer ddj ergo sau sb, mie mi-ar placea ddj ergo dar nu stiu daca e bun pentru mine, pentru ca vreau sa cumpar ceva bun si pentru viitor, de ex sa mixez acasa si sa fac un canal pe youtube de mixuri.
Pioneer ddj ergo am gasit second hand ca nou la 300 euro in strainatatesi mi-ar conveni iar cel ddj sb la 250 nou, dar daca ii asa de ieftin atunci calitatea ei ii si slaba.
M-am gandit sa iau ceva mai professional, adica pioneer ddj s1 sau t1 dar nu as vrea sa investesc atati bani in el daca poate si aparatul ddj ergo poate sa faca aproape toate dintre acele functii.
Ajutati-ma va rog! Cu un sfat explicit, argumentat si daca sa-mi sugerati o alt dj controller daca stiti mai bun si ati folosit-o. FUNDA GARANTAT! MULTUMEAC FOARTE MULT ANTICIPAT! :*