| comedy a întrebat:

am nevoie de ajutor! Am gasit un aparat foto Nikon d3000 cu obiectiv 70-300mm 1:4 - 5.6 la pretul de 750 ron second hand, ce parere aveti? Merita? Aparatul cu obiectivul isi fac treaba? Nu sunt professional dar ma pricep in domeniu... + FUNDA garantat la cel mai detaliat raspuns! ( nu copy paste )

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

El ca body merita. Obiectivele Tamron au destule aberatii cromatice la periferia cadrelor si defectuoase. Un lucru pe care trebuie sa-l stii ar fi numarul pozelor facute. Aparatele DSLR au un numar finit de poze facute din cauza obturatorului mecanic.

2 răspunsuri:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai mai bine ti-ai lua unu nou de pe Emag intre 100lei-750lei sunt o multime! Parerea mea e sa nu iei secand-hend deoarece poate sa se strice repede! Din magazin primesti garnti si daca se strica il duci la Bucuresti! Sper ca te-am ajutat!

| comedy explică:

Am uitat sa precizez ca ii obiectiv tamron! big grin