| davidutzu a întrebat:

Buna Ziua.Stiti cumva o melodie de genul Cascada-Evacuate The Dance Floor? mersi anticipat :X

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Dap:

Cascada - A Never Ending Dream
Cascada - Because The Nigh
Cascada - Everytime We Touch
Cascada - Miracle
Cascada - Truly Madly Deeply
Cascada - What Hurts The Most

Le poti asculta pe http://www.youtube.com

| Floreenofficial a răspuns:

Cascada-dream on dreamer
endless summer
perfect day
what about me
pyromania
sk8er boy
fever
truly madly deeply
a never ending dream
one more night
ready for love
bad boy
etc :X

| Floreenofficial a răspuns:

Cascada-dream on dreamer endless summer perfect day what about me pyromania sk8er boy fever truly madly deeply a never ending dream one more night ready for love bad boy etc :X

| cretzufinish a răspuns:

Descarca de aici daca o vrei: http://www.fisierulmeu.ro/......o-rar.html
:)

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Da stiu. E frumoasa.

| davidutzu explică:

Eu ma refeream ceva care e de genul ei asa ritmata nu de unde o trag sau aceeasi artista oricum mersi

| love30 a răspuns:

Incearca CAMELEO FEAT STEPHANIE KISS ME, mie imi place mult, sper ca tiam putut fi de ajutor!
Te pupa Crystynutza!