| hellz a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu nevoie de un program pentru redat muzica(nu Winamp sau Virtual DJ) pentru un majorat.Recent am fost intr-un club si aproape de terminarea melodiei(ultimele secunde) intra peste melodia urmatoare(se suprapun cele 2 melodii la final). Am intrebat dj-ul de program dar am uitat cum se numeste...Va rog sa ma ajutati dau fundita. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Poti face asta in virtual DJ. se numeste automix. virtual dj il gasesti si sub numele de " Atomix mp3", si din winamp poti suprapune singur pe final melodiile.