| andrey051089 a întrebat:

Cautam un program pentru winamp. nu stiu sigur cum sa explic. am auzit la sala "acest program" care atunci cand o melodia se schimba, parca se contopea cu urmatoarea... in ultimele 5 secunde cam asa. stie careva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| TAZ_2382 a răspuns:

KaniMafia are dreptate se numeste crossfading

8 răspunsuri:
| Sambotin a răspuns:

Fa exact ca in poza si va merge, nu iti trebuie nici un program!
http://oi53.tinypic.com/2m4vqlc.jpg Succes!

| Sambotin a răspuns:

Pei ala e direct in winamp, exact desprea asta discutam si noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winap

| andrey051089 explică:

Ms de ajutor dar nu e ceea ce caut. ti-am spus ce caut. este pe winamp.com. dar nu stiu cum se numeste. si nu pot lua toate programele la rand. si nu am winamp 5. nu imi place. am 2. 80. asta e cel mai bun. cu skin bun. imi place

| andrey051089 explică:

Cred ca este vina mea... imi pare rau. am uitat sa specific de la inceput. folosesc winamp 2. 80 iar la sala este tot un winamp vechi.

| andrey051089 explică:

Se numeste:
Crossfading Output - Crossfades Winamp's output between tracks. multumesc frumos. apreciez ajutorul

| andrey051089 explică:

De fapt nu, nu este in winamp. eu am 2. 80 nu 5. si sa spun imi exact cum se numeste este setat doar dai dublu click pe el
SqrSoft Advanced Crossfading Output

| KaniMafia a răspuns:

Nu e vorba de nici un program pentru winamp, ci o setare a winampului
nu stiu cum ce skin folosesti tu, insa eu folosesc winamp modern, si acolo unde dau sa configurez setarile pentru modificarea sunetului (equalizer ) am setarea asta. apare sub forma de 2 jumatati de sageti suprapuse ce merg in aceeasi directie. una cu linie punctata si una cu linie continua... dai click pe ea...pentru a o porni.( se aprinde un beculet ) iar in dreapta ai timpul dorit, timpul in care vrei sa inceapa urmatoarea melodie