| raken a întrebat:

Buna ziua va rog frumos sa ma ajutati nu prea ma pricep in calculatoare si din greseala cind am dorit sa sterg o programa din paneli upravlenia din ustanovka i udalenia am sters audio a disparut si de pe bara nu se mai aude complet am incercat sa scot realteck de pe net dar nu se primeste. ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? In ce limba este? (paneli upravlenia din ustanovka i udalenia ->imi dau seama pe unde ai umblat) Lasa un private mesage si poate iti gasesc un driver audio pentru windows-ul tau! Bafta!