| Dixiiie_9076 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor. Din greseala am sters ceva din calculator iar acum nu se mai aude nimic, nici o melodie nimic... Ma gandesc oare din cauza ca am sters Realteck Audio Driver straight face? Daca nu imi spune-ti ce programe sa reinstalez ca sa mearga sunetul? Va roooog! Am intrat si la Control Panel si imi zice ca nu se gaseste driverstraight face! HELP

Răspuns Câştigător
| Radu_2646 a răspuns:

Da asa e ai sters acel program dar sa stii ca il poti gasi pe net la un search pe google nu e mare problema...si eu am facut aceeasi greseala si acesta a fost raspunsul

1 răspuns:
| Nymphetamine a răspuns:

Mda,clar ai sters driverul audio.
Uita'te daca mai ai CD-ul cu Drivere de la comp.
Daca nu-l mai ai cauta pe net sa'l downloadezi.