| Fallen Angel a întrebat:

Vreau un program prin care sa compun melodii. Dar fara voce. Doar instrulemtal. Am cautat eu ceva pe net dar nu am gasit mai nimic si chiar vreau asa ceva. Daca stiti va rog mult sa imi spuneti. Si daca se poate... sa nu fie un trial si nici sa nu fie asa greu de folosit. Stiu, stiu, cer cam multe laughing Multumesc mult! O zi buna!big grin

Răspuns Câştigător
| RainDrop a răspuns:

Fruuti Loops

4 răspunsuri:
| oriflame4u a răspuns:

Noteworthy composer... E bunisor daca ai cunostinte de notatie muzicala...Ai aici un trial: http://www.noteworthysoftware.com/composer/evaluate.htm Spor si inspiratie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ns app n te baza p raspuns meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
am vreau sa compun un cantec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei km multe si nu e bine ar fi mai bine sa te inscri la mega star