| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa happy. Imi ziceti si mie niste trupe rock, dar sa fie din astea dure adica intr-un fel mai mult tipat rolling on the floor. Va rog mult! Fundoi big grin

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Asta e bună pentru începători:
http://www.youtube.com/watch?v=u1rL1NcmfaQ
Dacă vrei satanice nu am nimic împotrivă:
http://www.youtube.com/watch?v=-gt7YWwOmRo
Dolar:
http://www.youtube.com/watch?v=3WQhqhZ4mKc

25 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu sunt adepta acestui gen, dar imi place Evanescene.Are ceva unic.

| FadetoBlack a răspuns:

Ce amuzant e să râzi de tine însuţi.

| RockNbeer a răspuns:

Tipat?
Ramai mai bine la manele...

| anonim_4396 explică (pentru RockNbeer):

Doamne iarta-ma. Nu stiam cum sa zic, adica Rock din ala dur la care urla aia ca nebunii. NU ascult manele. Si daca mai ai ceva de comentat, nu mai comenta la intrebarea mea, eu doar ceream mai multe trupe rock dure.

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

A...d-aia de satanisti?

| anonim_4396 explică (pentru RockNbeer):

Nu...adica gen Rammstein dar mai tari happy. Dar nu Marilyn

| RockNbeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Uhh,ma gandeam ca esti satanista.
Vezi ca-i periculos genu asta de muzica, nu-i pentru oameni sanatosi.

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru RockNbeer):

Adică zici că eu nu-s sănătos psihic?! Sunt mândru de asta!(pe lângă faptul că sunt satanist).Dar hai să n-o generalizăm!

| RockNbeer a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Nu cred ca esti nesanatos, doar putin greu de cap.

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru RockNbeer):

Lasă,lasă,am priceput ideea. Oricum, azi am mare chef de rock și bere.

| RockNbeer a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Chears

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru RockNbeer):

Mulțam fain.

| anonim_4396 explică (pentru RockNbeer):

Eh.vreau si eu sa incerc mai multe genuri de melodii.Sa vad care mi se potrivesc. Oricum, eu in general ascult dubstep (skrillex)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sau rock alternativ

| lolololololo a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Te-ai prins cam greu.

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru lolololololo):

M-am prins de la început, dar mereu mă joc de-a șoarecele și pisica, e amuzant, până devii tu șoarecele.Plus că, după șase halbe de bere a început să mi se pară că Elvis sună ca Children of Bodom.

| anonim_4396 explică (pentru hecamefrommetalland):

Halbe de bere? hmmm, sună foarte bine! mai ai? laughing

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu a vrut să-mi mai dea barmanița, mai ales că scria pe afișul de lângă ea: Nu servim băuturi alcoolice persoanelor aflate în stare de ebrietate!

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi de ce crezi că dubstep-ul e superior manelelor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti mai complica existenta ta (si asa inutila) cu rock si tipete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar esti sigura ca iti doresti asta?
Nu de alta, dar din bun simt macar stiai un gen sau un subgen.
Rezuma-te la ce ascultai inainte.

| svartirhimnar a răspuns:

Tu nu meriţi nici măcar un răspuns concret la întrebare, odată ce nu ştii să te exprimi în legătură cu un anumit gen muzical. Documentează-te, zic.

| Badgirl33 a răspuns:

Rammstein