| EstiSubPapuc a întrebat:

Bunaaa TPU happy

am si eu o intrebare de fapt 2 :d
cum vi se pare rapul romanesc?
si dintre rapul romanesc si cel american voi ce ati alege si de ce? >:

5 răspunsuri:
| CudiDaKid a răspuns:

Eu aleg rapul romanesc...si ma bucura faptul ca in ultimul timp in Romania rapul a inceput sa se ridicewinking

| h3llG1rl1995 a răspuns:

Eu prefer rap-ul american, si anume eminem

| EstiSubPapuc explică:

Wow...in sfarsit cineva care sa fie de aceiasi parere cu mine laughing

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Vreau sa stii si parerea cuiva caruia nu ii place rapu-ul.big grin
Cu toate ce nu ascult rap si chiar nu imi plac nici bug mafia, eminem, 50 cent totusi mi-am facut preferinte si in acest gen. Cel american e pe departe mai bun. Iti spun din "experienta" mea ca din cat am auzit pana acum din rapp-ul romanesc nu am gasit o melodie macar sa imi placa. Insa totusi din cel american ai ce alege.thinking Singurul raper a carui melodii am putut constata ca sunt cat de cat bune dar nu iesite din comun e FloRida.

| Yryna14 a răspuns:

Pai, rappul romanmesc e destul de bun, dar eu l`as alege pe cel american. Dupa parerea mea e mai frumos si mai ...nu stiu...mai RAP:X:X:X