| pinkygloss a întrebat:

Bunna TPU! trebuie sa facem la scoala un dans si suntem o trupa de 6 fete. ce meleodii faine stiti de dans? funditzica.:X

Răspuns Câştigător
| smileygirl a răspuns:

Pai noi am facut un danc pe whatcha say si o fata statea pe un scaunsi zicea ca nu stie sa danseze iar alta fata se dadea mare si incepea sa faca o miscare cea de pe scaun repeta... dupa veneam toate si faceam dansul... a iesit super; mai puteti face pe mr saxobeat; booom boom pow; e o piese veche dar merge buttons sau my humps nu conteaza daca e noua sau veche trebuie sa fie frumos dansul mai puteti face si pe shake it mamma mai multetongue

6 răspunsuri:
| Alice180297 a răspuns:

Depinde ce tip de dans laughing

| roxanikaroxanne a răspuns:

Eu am facut la fel...am dansat cu inca 4 fete (adica 5 fete in total). Am dansat pe mel. Alexandra Stan- Lollipop cu acadele in maini si a iesit super. Lumea a fost incantata...

| deeea_1471 a răspuns:

Depinde ce dans. dar pentru dans modern enriqe iglesias tonight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu uitete la cartoon network si urmareste dance club de acolo inveti paaaaaaaaaaaaa

| pinkygloss explică:

Ms pentru raspunsuri.pai dans modern...nu stiu cui sa ii dau funda /////n va suparati ca nu dau imediat! voi da oricum

| joaniss a răspuns:

O melodie care va caracterizeaza...si o melodie care se incadreaza stilului vostru de dans. dar ati putea face un dans...frumos.pe "las divinas", "alexandra stan-mr saxobeat".happy si multe altelehappy