| MyMyutza a întrebat:

La scoala avem o trupa si trebuie sa facem un dans si nu avem idee.Imi puteti da si mie niste filmulete cu niste pasi de dans dar cu tot cu melodie, va rog.(pasi pot exista, nu trebuie sa fie originali). Funda!big grin

2 răspunsuri:
| MyMyutza explică:

SkladonskyDan,dansam pe melodii dance.Noi vrem sa facem un colaj de melodii, cu melodiile:"Euphoria","Arata`le la toti", Gone","K la Meteo","Summer is gone","Amintiri din copilarie" si "Mi`e sete de tine". Stii cumva vreun program online cu care pot sa fac un astfel de colaj?

| KeporLove a răspuns:

Pe ce gen muzical?