| sw33tLilleVampire a întrebat:

C melodi mai sunt la moda zilele astea?

5 răspunsuri:
| Barmaleus a răspuns:

E simplu
Intra pe www.kissfm.ro sau pe www.radio21.ro si acolo ai posibilitea sa asculti online cele 2 radiouri mai sus mentionate.

Sau, mai simplu ai putea sa downloadezi topurile lor:

http://www.albume.cc/......6_Iul.html

http://www.albume.cc/download-album-4747-Radio_21_-_Hit_40_Editia_26.html

| DreamAutopsy a răspuns:

Păi în ziua de azi din câte văd manelele sunt la modă rolling on the floor și "clubăreala"
Eu ascult rock cu foarte multe subgenuri, rockul e adevărata muzică!
De ce crezi că și acum se ascultă melodii/trupe de acum 20 de ani (rock) și dacă Inna și altă afonă scoate un "hit" peste un an deja se uită.

| Nymphetamine a răspuns:

Tu asculti ce-i la moda sau ce iti place tie? straight face

| Lace a răspuns:

Tu asculti o anumita melodie fiindca e la moda? raised eyebrows

| Teooooooo a răspuns:

La moda e house-ul penibil. Daca vrei sa fii cul, stai chill, il gasesti peste tot. Iti intra in cap chiar si daca nu vrei.