| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Cam acum 2-3 ani era o melodie cu o fata care canta la pian, fata avea par negru si cred ca ea canta si apareau scene ca parinti sau indragostiti care se certau nu.i mai amintesc bine, dar o caut de mult, puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Nu stiu daca e asta dar cred ca piesa este Because of you cantata de Kelly Clarkson.

P.S.: Tipa este blonda, insa era o fetita cu par negru care se uita la parintii ei cum se certau si ea ii arata tipei blonde, care era mama ei, ce se a intampla daca va pleca.
Sper ca te-am ajutat.

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru anonima01):

Nu, stiu cantecul asta, dar mersi ca m-ai ajutat

| Scarabeul a răspuns:

Nu stiu cine o canta dar se numeste listen to your hearth sau big girl dont cry