| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Cam acum 2-3 ani era o melodie cu o fata care canta la pian, fata avea par negru si cred ca ea canta si apareau scene ca parinti sau indragostiti care se certau nu.i mai amintesc bine, dar o caut de mult, puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa „En mi, no en ti" a trupei Vazquez Sounds are caracteristicile astea două și a apărut în 2014. În videoclip, apare o fată brunetă care cântă la pian și neînțelegeri în familie. Deși nu cred că asta e piesa la care te referi, eu îți las totuși LINK-ul. Ar trebui să specifici în ce limbă cântă.

https://m.youtube.com/watch?v=d0SUOiooMFs

E în spaniolă și prezintă povestea unei fetițe care nu primește suficientă atenție din partea tatălui. Arată realitatea în care trăim, căci muți părinți aleg să muncească pentru copiii lor, nu să petreacă timp cu ei.

Mai dă-mi niște detalii și poate te ajut. Nu știu cât de cunoscută e în România piesa pe care o asociez eu cu ce ai scris tu.