| JenniferD a întrebat:

Cam cate melodii ar incapea pe un card de 2GB(doar melodii)?

Răspuns Câştigător
| QchiuQ a răspuns:

Pai mie pe 4 GB mi-o incaput cam 600 piese cu tot cu niste videoclipuri...

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca o melodie normala are in mare 5-7 MB atunci intra cu aproximatie 300-350 melodii.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

O melodie poate avea si 100 de mb, daca e in format FLAC.Numai tu stii ce melodii ai acolo.

| QchiuQ a răspuns:

Pai mie mi-a incaput 500 piese cu tot cu cateva videoclipuri destul de lungi...

| Clausia a răspuns:

Asta depinde de memoria melodiei! Daca vrei mai multe melodii trebuie sa le cauti cu memorie putina!

| addarebela a răspuns:

In jur de 600, daca melodiile sunt pana in 4 MB.

| petrealex a răspuns:

Cam 200-300 de melodii