| Unicornnnn a întrebat:

Heii TPU! puppy dog eyes. In jur de cate melodii ar incapea pe un card de 1 GB?; DD. Fundaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Silyca a răspuns:

Nici unul dintre primele doua raspunsuri nu-i corect pe un card de 1GB incap in jur de 100-150 de melodii difera si de marimea melodiei happy

6 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna,depinde de memoria lor, dar cam in jur de 100-150 stiu ca am un mp3 de 1 GB si am pe el aproape 200 de melodii, deci se poate chiar mai mult de 100-150, depinde. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| deutSa a răspuns:

Cum sa incapa 300 de melodii? Doamne ce raspunsuri date la nimereala!

Incap 120-150 de melodii, in functie de lungimea acestora si bineinteles daca ai poze, etc pe card in afara de melodii, or sa-ti incapa si mai putine!

Răspuns utilizator avertizat
| Sageata13 a răspuns:

Sall! Pai incap in jur de 200-2500-300 difera!

| Unicornnnn explică:

Multumesc mult >:d