| BlackBride666 a întrebat:

Cand intru pe canalul meu de youtube fara sa fiu nu imi apare activitatea recenta, ce pot face sa imi apara playlisturile publice?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Sa le pui publice: settings --> video manager --> playlists (in stanga). In dreptul fiecarui playlist ai un buton "edit", dai click pe el si ai in dreapta numelui "private/unlisted", pui "public", nu uita sa dai click pe "done". Ca sa ti se vada activitatea recenta: youtube settings --> connected accounts --> in josul paginii ai "to manage which of your public activity gets published in your channel's feed, visit the feed settings on your channel." dai click pe "feed settings on your channel". Bifezi la "feed" ce vrei sa se vada din activitatea ta recenta, apoi dai click pe "save".

1 răspuns: