| anonim_4396 a întrebat:

Cand v-a avea concert Justin Bieber si in Cluj -Napoca?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@KryssyCullen

Ma faci sa rad.
Deci biberon trebuie sa vina in Romania trebuie sa vina in maxim 1-2 ani, pentru ca mai tarziu va disparea obsesia asta si toate "fanele" lui il vor uita.laughing Nu am vazut pe cineva sa fie fan cu adevarat al lui Justin Bieber sau alti din-astia. ei se iau doar dupa cine e in voga, asculta ce asculta ceilalti doar ca sa fie la moda. Vedeti voi cand nu va mai auzi nimeni de el ce o sa dispara fanele crizate care se masturbeaza cu poza lui in fata.incet, incet.

P. S. Sa ma anuntati si pe mine daca vine in Romania, baietii din Constanta au un "cadou" pentru el rolling on the floor

Si tu, invata sa scrii corect daca visezi sa vorbesti cu biberon. Mai intai invata romana, apoi engleza rolling on the floor

Sa va aduceti vibratoarele la concert fetelor.laughing

| Artemisia a răspuns:

Pai, nu am auzit de el sa vina in Romania.Sunt tari mult mai importante in care nu a fost. Dar nici o grija, ca pe viitor o sa vina si pe la noi.Am citit pe ceva site ca si in Romania o sa vina, dar nu acum, mai avem de asteptat, din pacate. Daca esti fana adevarat si daca va dura 10 ani tu vei astepta.Eu voi astepta, ca alta cale nu este!

P.S.nu uita ca speranta moare ultima!

| madia a răspuns:

Intra pe site-ul lui oficial, si vei afla daca VA avea un concert in Romania.

| ParanoidKidu a răspuns:

Doamne... Da nu inteleg ceva... Ce vedeti in copilul asta? Ce are asa de special? Arata ca un carnat frezat care are voce de fata

| anamariamj a răspuns:

Neverhee hee laughing ce intrbeare... daca vine in Romania o sa vina in Bucuresti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credeti voi. no sa vina in bucuresti never.verisoaramea are o truba de rock in canada si is priteni buni si mi-a dat adresa sa de msn si am vb cu el la micro si cu webu si a zis ca va veni in Romania in 2011 da nu stie data exacta pe acolo prin 13 septembrie cam asa:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei nu prea cred ca va veni in cluj de si mi-asi dori foarte mult da-mi iuite idu meu dumibudusan@yahoo.com doar pentru fanii justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

? ar fi prea frumoslaughing):X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu, dar as vrea sa aiba un concert la sfarsitul luinii viitoare, pentru ca atunci imi este ziua de nasteretongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratik va avea in 2011 in primavara turneu in europa sh s'ar putea s vina si in Romania dar nu se stie sg unde va avea loc concertul Ori In Bucuresti Ori In Constanta la maree Sh app E Bieber! x-(