| angellswig a întrebat:

Justin Bieber a avut vreodata concert in Romania?,,, Va avea? Funditaahappy

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În caz că va avea, eu şi alte sute de utilizatori TPU ( în special "satanişti" ) ne-am pregătit. Avem antimateria în curtea din spate, într-o magazie. Avem de asemenea şi ceva arme nucleare. O să iasă cu artificii...

| angellswig explică (pentru anonim_4396):

Amuzant raspuns...laughing

| Zoshii a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai ramane nimic din ellaughing) nici din scena ...si poate nimerim si ceva fani sa scapam lumea de eilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zoshii):

Un sfert de gram de antimaterie ar fi de ajuns. S-ar putea din pacate să ştergem oraşul care va găzdui concertul de pe hartă. Poate şi oraşele din jur...

| angellswig explică:

Nu inteleg de ce nu va place...Nici colegilor mei nu le place/...confused

| Zoshii a răspuns:

Daca are bucura-te de el doar pentru primele 15 minute....si pregateste-te sa vezi pentru prima oara un cadavru.happy have fun

| queenazalea a răspuns (pentru Zoshii):

Hai ma nu mai fiti nesimtiti...Ce dra*u? Sunteti chiar prosti.Isi face impresie rea despre tara asta.Am crezut ca sunteti altfel! Pana si eu am ajuns sa urasc tara in care traiesc! RASISTILOR!

| MariaIuliaZana a răspuns:

Justin Bieber vine in primavara din 2013
Merg sigurrr
Mare fan

| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Nu am auzit ca Jutin Biberon sa fi venit in Romania pana acum, dar daca vrei sa vezi un concert mai „..." Vine Lady Gaga, vara asta in iulie sau august big grin daca vrei sa iei bilete nu cred ca pai sa cumperi laughing, in ultimul concrt al ei, biletele s-au vandut in mai putin de 1 min.PS : La BUCURESTI

| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Nu stiu daca Biberon v-a avea vreun concert in Romania, Dar stiu sgur ca Lady GAga vine vara asta la noi pentru un concert (La Bucurestuwinking ) Bafta...

| Misirgic_Cristina_1998 a răspuns:

Buna! Wikipedia spune ca va avea concert pe 5 mai 2013 in Bucuresti pe Stadionul Steaua in cadrul turneului de promovare al albumului "BELIEVE" dar este cam greu de crezut din moment ce mai este o luna si nu e niciun afis iar site-urile romanesti nu zic nimic despre asta. Daca mai vrei sa stii ceva despre Justin, sunt expertawinking

| swaggiebieber a răspuns:

Trebuia sa vina in 2011, dar s-a anulat, insa vine in Romania, in 2013, in primavara, eu mergwinking

| Cristiuntzaaa a răspuns:

Ce naiba aveţi mă cu el? Vă e ciudă că el e faimos, şi voi nu? Ţipa gelozia din voi! Haters gonna hate, potatoes gonna potate! Şi da, pe 17 martie, la Arena Naţională JV va susţine un concert happy

| Misirgic_Cristina_1998 a răspuns (pentru Cristiuntzaaa):

Sa ghicesc, esti directioner?

| JhfuyagewJyarghYdeg a răspuns:

Nu stiu ca de multe ori sa promis ca vine si s-au amanat concertele acum se spune ca va veni... daca da voi fi si eu acolo

| Corrie a răspuns:

15 minute e prea mult. sa zica mersi daca apuca sa'l vada pe scena happy.