| BiiaSM a întrebat:

Cand va fi premierea filmului The Last Song si cand va aparea la tv?

Răspuns Câştigător
| MeteEmr a răspuns:

Sincer sa fiu asta astept si eu. I-am trimis un E-mail lui Miley si astept raspunsul, dar poti sa te interesezi pe "Wikipedia".
PSbig grinaca vrei ID-ul lui Miley poti sa dai Add la adresa:
"metemete79@yahoo.com"Mult Succes!

4 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

Data lansare (Romania): 07 Mai 2010, iar la TV nust ai oricum sanse sa-l iei de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare in 2 April 2010 (USA).
e cu Miley Cyrus, Greg Kinnear, Bobby Coleman etc. si e drama.
in Romania daca va aparea la cinematograf probabil cu o luna dupa. dar oricum il vei gasi pe net.si cine a zis ca va fi la TV?rolling on the floor

| BiiaSM explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca a parut la TV. mai informeaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia il astept :X day dreaming si eubig grin