| TarjaTurunenFan a întrebat:

Care a fost ultimul concert Rock la care v -ati dus?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Haha, ce raspunsuri distractive. Cum sa mergi la asemenea evenimente unde satana coboara printre oameni? Sonisphere acum vreo 2 ani, cind au venit Slayer. A fost epic, mai ales ca i-am vazut si pe Metallica pentru a doua oara, prima fiind in 1999.

| TarjaTurunenFan explică (pentru KodrutZ):

Tare!

| KodrutZ a răspuns (pentru TarjaTurunenFan):

Oh, da, mai ales ca in '99 am renuntat la banchetul de-a doishpea ca sa ma duc la Metallica. Nu am regretat nici o secunda, chit ca ma intelegeam bine cu colegii.

| TarjaTurunenFan explică (pentru KodrutZ):

Tu chiar esti un mare fan Metallica si mai ales al Rockului

| KodrutZ a răspuns (pentru TarjaTurunenFan):

Cu colegii m-am mai intilnit, Metallica mai greu. Am un amic care i-a ratat aici, dar s-a dus de doua ori sa ii vada la Londra, special pentru asta. Incerc si eu sa ajung la cite concerte mari pot, desi ratez la greu pe motiv de distanta si, mai recent, copil mic cu care cam trebuie' sa stau... dar abia astept sa iau domnishoara in spinare sa mergem la un concert! Asa am prins un omuletz cu copilul in spinare la Manowar, nu cred ca avea mai mult de 4 ani pustiul, cred ca a fost una dintre cele mai tari privelisti la un concert de gen, ever. happy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu merg la un astfel de concert!
Pa, pa.

| KristalPop a răspuns:

Trooper, în Iaşi pe 12 mai.

| deeadeea111 a răspuns:

Eu nu am fost pana acum la vreun concert rock

| Urpaniel a răspuns:

Asking Alexandria în Londra acum vreo 3 ani.

| Addaa1998 a răspuns:

Nu am fost...dar tot imi place

| whattt a răspuns:

Nu am fost niciodata la asa ceva

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Metallica -2012happy

| TarjaTurunenFan explică:

Tarja Turunen. 25 ianuarie 2012.