| Dragonfly359 a întrebat:

Care album de la Linkin Park va place mai tare : Hybrid Theory sau Living Things? dau funda pentru cea mai bine exprimata parere happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt foarte bune, ca toate celelalte albume ale lor. Personal, imi place foarte mult albumul Living Things. Imi place foarte mult mesajul pe care il transmite videoclipul si versurile melodiei Lost in the Echo, care este si melodia mea preferata de pe acest album. Sa nu uitam nici de Castle of Glass, care are un videoclip foarte reusit, si niste versuri la fel de reusite. Alegerea mea este albumul Living Things.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Hybrid Theory.
Living Things e... groaznic.

| Duucu a răspuns:

Ascultam Hybrid Theory cand aveam 13 ani... inca mai am albumul, daca nu l-au ros soarecii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A Thousand Suns.

| Aneurysm a răspuns:

Hybrid Theory, of course. Ştii cum se zice, primul, cel mai bun.