| Chrris a întrebat:

Va place formatia Linkin Park? Daca da, care este melodia preferata cantata de ei? Melodiile mele preferate sunt Castle of Glass din "Living Things", In The End din "Hybrid Theory" si The Little Things Give You Away din "Minutes to Midnight"presupun...asta nu stiu sigurlaughing Puteti scrie mai multe melodii de la ei care va incantahappy Orice raspuns e binevenitlaughing)

11 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Imi place mult Linkin Park melodiile care im plac in mod exceptional ar fi " In the end " " Lost In the echo" " what i've done" "Numb" si multe altele.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ascultam sticksurile astea acum 5-7 ani, țin minte că îmi plăcea Faint, Breaking the Habit, și altele...

| Wøodenpints a răspuns:

Mi se par o trupă foarte slabă şi supraapreciată.
Muzica lor nu-i chiar atât de deranjantă, dar nu aş asculta aşa ceva de bună voie.
Fanii LP în schimb, mi se par retarzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place Linkin Park.
Melodii preferate:
In the End
Crawling
Lost in the Echo
Numb
My December
Burning in the Skies
Refugee
From the Inside
Waiting for the End
New Divide
The Catalyst
Somewhere I Belong
etc.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,e bunicica, insa In the end a fost apogeul.

| Chrris explică:

Amm. okaylaughing

| Linkinpark2000 a răspuns:

Imi plac toate

| Daniiiiiii a răspuns:

Toate piesele pana la Living Things.

| cosminutzarock a răspuns:

Dupa parerea mea noile melodii nu sunt asa faine ca cele vechi.Parerea mea. Melodiile mele preferate sunt: new divide, step up, crawling, numb, in the end:d