| Byclick a întrebat:

Va place noua melodie de la Linkin Park -The Catalyst?
http://www.youtube.com/watch?v=bftTUAIVMUQ

E destul de tare, dar multi se plang ca formatia s-a schimbat si tot melodiile de pe albumul Hybrid Theory sunt mai bune decat asta.

Răspuns Câştigător
| eduard89 a răspuns:

Timpul trece, lumea se schimba, ei doar se adapteaza pietei. Melodia mi se pare super oks cu toate ca preferam ceva gen Meteora. Oricum sunetele de pe fundal sunt geniale happy

2 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Nu prea imi place melodia. Mesajul da.
Imi plac doar melodiile vechi de la Linkin Park : A place for my head, From the inside, Crawling, Faint, etc.

| darcalex a răspuns:

E o porcarie melodia melodiile mai original ca si numb sau the end alea sunt melodiii nu ce scriu in ultimu timp e un rahat formatia (scuze admin de expresie).