| venerra a întrebat:

Care ar fi piesa pe care aţi presta " dansul mirilor, la nunta voastră?big grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Farcas a răspuns:

Foarte buna intrebarea!
De mica visez ca dansul mirilor il voi avea pe melodia din titanic love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| D-Anna a răspuns:

Ar fi atatea:P
Michelle Featherstone-We are man and wife(cea mai potrivita)
http://www.youtube.com/watch?v=PYKYGFcTgmg
Edwind Mcain-I'll be
Vama Veche-Iubeste
Robbie Williams-she's the one
Shania Twain-You're still the one
Queen-Love of my life
Norah Jones-Love me tender
Withney Huston-I will alwais love you
Lara Fabian-Je t'aime
and so on;))

| venerra explică:

Multumesc pentru răspunsuri... mie mi-ar plăcea pe melodia "Unforgiven"-Metallica

dar as vrea să o personific, schimbându-i versurile şi cântându-le chiar noi. Upss, ciupiţi-mă day dreaming