| leluc a întrebat:

Care a fost melodia voastra pentru dansul mirilor la nunta?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dunarea Albastra - vals.

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Valsul '' Dunarea albastra ''.

mlm
| mlm a răspuns:

A mea a fost Unbreak My Heart.

tundenana
| tundenana a răspuns:

I need you, I love you - Marc Anthony a fost la nunta noastra si a iesit frumos... iar la nunta unei prietene a fost Zece - Florin Chilian, fff frumos, la alta prietena a fost Directia 5 - Esti ingerul meu
un alt pont bun poate fi la aducerea tortului - The Verve - The Bittersweet Symphony

| borsec a răspuns:

Eugen Doga-Gingasa si tandra mea fiara.

| leluc explică:

Nu happy ajut o prietena

| leluc explică:

Asteptam mai multe raspunsuri happy

| Parintele a răspuns:

Ups... te-ai maritat leluc?

| Parintele a răspuns:

Pai in functie de gusturile ei...asta daca nu intervin socrii.soacre, nasi.& co.hee hee.asa .si Casa de piatra!tongue

| lia a răspuns:

Fratele meu pentru dansul mirilor a folosit melodia cantata de Jackie Chan, care se numeste Endless Love :)
Cine nu o stie o poate asculta pe acest link :
http://www.youtube.com/watch?v=O1mys0cQw3I&feature=related

| Beatrice_6624 a răspuns:

Ia ti mireasa ziua buna......de Maria Ciobanu.

| Crissa_4407 a răspuns:

Esti mireasa vietii mele a lui ovidiu komornichappy si eu sunt in aceeasi situatie si aceasta mel am ales-o mie una imi placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu oscilez intre Aguilera-the right man si if tomorrow never comes-r. keating..Casa de piatra prietenei tale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

From this moment, nu stiu cine canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si eu o problema oare merge melodia lui deea si dinu maxer- un vis implinit?

| Mishulet a răspuns:

"FRUMOASA MEA" - MARCEL PAVEL

| Mihai_Egina_1992 a răspuns:

Exact...si pe mine ma intereseaza. am gasit aici o lista, http://www.nuntidevis.net/top-100-melodii-pentru-dansul-miresei/, dar parca tot nu ma atrage ceva in mod deosebit

| umbrelaman a răspuns:

Gasesti aici o lista cu melodii pentru dansul mirilor pe care le puteti asculta http://www.nunti-brasov.com/melodii-dansul-mirilor.html
Sper sa va fie de folos