| roxana1995 a întrebat:

Care ati fost pe la nunti va rog sa-mi spuneti ce melodii vechi ati auzit ca-mi plac foarte mult si nu stiu cine le canta sau ba chiar unele cum se numesc ma puteti ajuta va rogggg foarte frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
| LaLalaaa a răspuns:

Pai pe la nunti se danseaza mai mult pe manele sau populara

mai putin pe mel usoare(macarena, meneaito, dansul punguinului, lambada -si asta e veche si frumoswinking

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nicu Paleru, Florin Lincan, Florin Salam, si multe multe formatii ramanestihappy sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy