| minnieee a întrebat:

Care considerati voi ca este cea mai mare trupa sau cel/cea mai mare canteret/cantareata din Romania.(sper ca nu ziceti Guta sau Inna:-s)

13 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Andra singura cantareata cu o voce care nu e modificata pe calculator si in videoclipurile ei nu isi arata fundul sau sanii este o cantareata cu bun simt si eu o ador! Ei bine acum fiecare are preferintele lui.

| αŁз a răspuns:

Radio Killer sau Simpluulove struck

| GuessWho a răspuns:

Sincer, imi place Andra!happy
Are o voce superba, e indragita de toata lumea.si nu s-a auzit niciodata vreun zvon urat despre ea.cum se aud despre alte "vedete"

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Eu cred ca Uzzi are o voce fenomenala si toti din trupa BUG MAFIA respect4ever BUG MAFIA

| Diio a răspuns:

Mai bine mor decat sa scriu g**a... cel mai tare cantaret din Romania cred ca e cel din trupa Holograf Dan Bitman sau toti din trupa AIA:X
P. S: am scris Romania intentionat cu "r" mik pentru ca nu merita mai multbig grin

| Nimeni_2549 a răspuns:

Andra, clar!
Ador vocea ei, e incredibilă iar cântecele ei îţi ajung la suflet.
De asemenea şi Voltaj, 3se.

| amanda33 a răspuns:

Clasicii : DJ PROJECT iris, voltaj, hi-cu,
in general cei mai vechi si care au rezistatin timp

| Zuzzy05 a răspuns:

Andra are o voce absolut superba [ + ca ea canta si muzica populara ], si Adela Popescu are o voce...love struck insa s-a cam lasat de meserietongue.

Xoxo

| deeeea a răspuns:

Andra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deastea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INNA este cea mai mare cantareata din lumme.

| baaang a răspuns:

Cel mai mare cantaret.cred ca e tupac.sau eminem.ma rog.nu stiu ce tip de muzicaa.asc`. da iti zic c`ar trebui sa asculti ceva de 2pachappy

| VIOO_7541 a răspuns:

Andra, zic euwinking