| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un canteret bun... voi ce ziceti sami continui cariera sau nu

8 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Go! go!

| Parintele a răspuns:

Mai lucreaza un Fa# in cheie.

| scootsie a răspuns:

Daca doresti un raspuns sincer, sfatuieste-te cu un specialist daca sa faci din talentul tau o cariera sau sa ramana doar un hoby...Cariera muzicala e frumoasa, dar iti trebuie o instruire serioasa...Succes,sper sa te auzim si noi!

| maryana5 a răspuns:

Sigur ca da!

| I'm just me a răspuns:

Eu zic sa continui, daca esti bun inseamna ca o sa ai succes.

| 4Fun a răspuns:

Daca, ai talent continua!

Mult noroc!

| anahy a răspuns:

Sigur ca da

| Ciuffy_1451 a răspuns:

Nu stiu. intalnestete cu un specialist! Si ai sa vezi daca e bine sa continui sau nu.pana atunci mai lucreaza