| Emmiii a întrebat:

Care credeti ca a fost hitul verii 2011?happy

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ceva de ca-cat oricum.Cred ca chestia aia retardata de la LMFAO, care are ceva cu rock in ea.Penal... straight face

| TeoPT a răspuns:

Cu siguranță Breaking Benjamin - Better Days, singura melodie bună pe care o știu lansată vara asta.

| StaceyG a răspuns:

Eu cred ca Play & win - ya bb

| xEmiii a răspuns:

Allexinno ft Starchild - Senorita.

| BlackRose08 a răspuns:

Danza Kuduro sau/si Senorita :X!

| idontknowkay a răspuns:

@Dumnezau mai invata sa tastezi daca tot vrei sa raspunzi da? happy si hitul verii cred ca a fost Allexinno ft Starchild - Senorita

| vladdd16 a răspuns:

Don Omar & Lucenzo - Danza Kuduro cu siguranta happy

| vladdd16 a răspuns:

Nici mie nu imi placea Lmfao -Champagne Showers, Danza Kuduro nici Lmfao - Party Rock dar m-am "obligat" si acum le ascult aproape in fiecare zii happy

| Dacanueuatuncicine a răspuns:

Danza kuduro!

rain over me

| adelyn1998 a răspuns:

Don Omar ft. Lucenzo-Danza Kuduro!

| Emmiii explică:

De aceeasi parere cu LMFAO nu suport deloc melodia. Iar Danza Kuduro intr-adevar se poate spune ca e hitul verii. Mai astept pareri :*