| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca va fi hitul verii?(+video). eu zic ca danza kuduro.

2 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
eu cred ca hitul veri va fi play and win - ya bblove strucklove strucklove struck

| Codrinash a răspuns:

Ya BB e de tot rahatul ca sa zic asa, si Danza Kuduro a fost lansata putin cam devreme, deja le-a iesit multora pe ochi, chit ca e super...hitul verii in Romania mai mult ca sigur va fi ales dintre Guantanamera, Money Maker, Champion sau Everybody Party(imnul Liberty Parade)