| Andrreeubehs a întrebat:

Care Credeti Ca Ar Fi Cuplul Perfect? "Demi Lovato Si Joe Jonas" Sau "Selena Gomez Si Joe Jonas?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Eu si Justin Bieber

44 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Selena Gomez Si Joe Jonas big grin Cred ca le sta mult mai bine impreuna happy

| Razvan a răspuns:

Prima varianta, credthinking

| hamsterx a răspuns:

Mie personal imi place mai mult de Selena e mult mai frumusica si mi se pare ca se potriveste mai bine cu Joe.

| D-Anna a răspuns:

Nici unul mai bine cu alte perechi nu totul oscileaza in jurul lui joe jonas si fetele sunt destul de dragute sa aiba si alti prieteni:p

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Demi si Joehappy

| TheToxicNightmare a răspuns:

Doamneeee, lol nu ai vazut filmu' ''Camp Rock''? Normal e Demi si Joe.

| troy a răspuns:

Selena Gomez si Joe Jonas normal! Nu ma dau in vant dupa Demi.

| troy a răspuns:

Eu si Britney Spears.Sau eu si fica Madonnei. Dar nu ma supara un cuplu si cu Selena Gomez si Ashley Tisdale.

| maya007 a răspuns:

Logic ca Demi si Joe!

| Fiction a răspuns:

Joe si Demi...ar forma cuplul perfect

| Andrreeubehs explică:

Eu zk ca amndowa~~kiss

| ruxxybelle a răspuns:

Selena si Joe love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si Demi Lovato sau Eu si Selena Gomezbatting eyelashes thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si Selena Gonez da nu ma supar daca ar fi si Eu si Deni Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si Joe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Joe Jonas, oricum acestia se vor casatorii in curand, cel putin asa spune toata lumea. Mai este decat un membru Jonas care nu este "luat". Nick. Ce bineee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

selena gomez si joe jonas se potrivesc de minune nu cum se potrivesc joe si demi care e o curva inscrisa pe toate afisele din univeers eu zic selena si joe and maily si nick stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Joe Jonas formeaza un cuplu perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Joe Jonas formeaza un cuplu perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca demi si joe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta demi si joe doamne ei sunt cei mai potriviti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato si joe jonas ei se potrivesc cel mai mult nu ma intere raspunsurile voastre dar eu cred doar asta si ori cum selena nu are o voce asa de frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si Joe. Selena Gomez e cu Nick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cu slena decat cu demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba astia care au spus ca demi si joe nu se potrivesc sunteti Batuti in cap dc aveti unul nu ati vazut Camp Rock ca ei se potriveau? bha sunteti niste prosti care au zis ca demis i joe nu se potrivesc dc voi ziceti asa inseamna ca nu ati vazut inca Camp rock sau va facut mata handicapati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si joe iar selena sa fie cu nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato si joe jonas logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato si joe jonas se potrivesc de minune selena gonez nu se potriveste delocu cu joe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si joe or santeti tampiti sunt superbi