| MalinaH a întrebat:

Dintre Selena gomez si Demi Lovato care credeti ca are vocea cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| Lori_7894 a răspuns:

Demi loveto...selena gomez nu canta prea bine live... funda?

21 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Selena Gomez are vocea mai buna dar mai draguta e Demi.

| pretzel a răspuns:

Demi cu siguranta :X

| forever4you a răspuns:

Amandoua au o voce frumoasabig grin

| JimmyThePunk a răspuns:

Anette Olzon

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.Niciuna n-are vocea cea mai buna.Mereu le-am incurcat pe pipitele astea.laughingNumai bine.

| Yumitsu a răspuns:

Selena?

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Demi Lovato exact cum a zis LoreeDaii Selena nu canta bine live dar Demi canta super live

| Lori_7894 a răspuns:

Mersi de fundita;*

| paupaulapaulina a răspuns:

Din punctul meu de vedere Selena Gomez este mult mai buna.
Ea a castigat mai multe premii si a avut sansa sa calatoreasca intr-un turneu. In schimb Demi nu este asa buna si talentata happy
Fundita big grin Apropo am raspuns prima big grin

| JCZR a răspuns:

Demi lovato normal le-am ascultat pe amandoua live si stiu.

| hapyyy a răspuns:

Selena gomez... tu?

| ăăăă a răspuns:

Salut.pai,nu prea stiu. mie imi plac vocile amandurora, dar totusi cred ca Demi canta mai bine, dar nu sunt sigura fiecare are cate o parere. vocea lui selena s-a schimbat mult :X:X:X, iar demi->imi place cand striga in cantece. adica la asta ma refer ca ea canta mai bine big grin. iar selena are la randul ei o voce extraordinara, deci nu as putea spune care cum canta.
funda?

| aleCsandrra a răspuns:

Pai sa incerce sa faca un duet live si o sa afamhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal ca selena

| summergirl25 a răspuns:

Eu cred ca Selena Gomez are vocea mai buna.Acum,asta este doar parerea mea! Va rog fani Demi Lovato sa nu va suparati pe mine!

| d3utzzu a răspuns:

Selena Gomez! Demi sucks
. Funda?

| bomboniktadulcik a răspuns:

Dami dar mi se pare ca cea mai tare e SELENA

| Kitty_4064 a răspuns:

Sesi o simpatizez pe selena gomez, trebuie sa recunosc ca demi lovato canta mai bine, are o tonalitate foarte inalta, sustine cu brio reprezentatii live... felicitari ei, e o artista destul de complexa!

| LarisaLary1 a răspuns:

Poi... Draga meah. Toata lumeaa` stie ca Demiix`love struck are vocee` sooooper live. Si este voceaa` ei naturalaa`. Deci pur si simplu o adorrr`. Este my life. My angel. Este inspiratiaa`meah`love struck

Perfecttaaaaaa! Ok? Are vocee` super cu S mareee`.
Sellu nu canta super. Cand canta live parcaa` canta o balenaa` nu earolling on the floor ( glumaa`) Serios, Demi chiar are vocee` mai bunaa`. Si daca nu credeti va dau siteuri unde canta de te pisi pe tinee`.
Bye

| IngerashDrogath a răspuns:

Selena! Cred eu...