| tarabutaiulia20212223 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai frumoasa melodie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corina-A ta!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rammstein - Mutter
http://youtu.be/ebowJECpt18

"Der Mutter die mich nie geboren
hab ich heute Nacht geschworen
ich werd ihr eine Krankheit schenken
unde sie danach im Fluss versenken"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Corina-Latino Caffe!
Cea mai frumoasa si superba melodie.
Te pup!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ţin să te contrazic. Ce vezi aşa de superb la această melodie comercială şi mediocră din toate punctele de vedere? Se compară cu asta?
http://youtu.be/QhwwCWkmYoc

Dacă mă iei cu "ascult ce vreau" / "gusturile nu se discută", înseamnă că nu eşti capabilă să argumentezi ceea ce răspunzi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna!
Comentariul tau nu-si are rostul!(1 la mana)
Eu nu m-am luat de tine, asa ca nici tu nu o face!(2 la mana)
Poate place altcuiva astfel de melodii, nu trebuie sa-ti placa tie neaparat, ca doar nu ti-am recomandat-o s-o asculti tu, dragul meu!
Fiecare asculta ce vrea si sa stii ca prea putin imi pasa de ce-mi spui tu acolo!
Pa, pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atâta timp cât există butonul "Răspunde", am tot dreptul "să mă iau de tine", draga mea. Am dreptul să încep o conversaţie exprimându-mi părerea.
Nu ştii să argumentezi. Mi-ai răspuns exact cum mă aşteptam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti aici sa ajuti lumea, nu sa te iei de noi, nu hop, gata, pe cine ti s-a pus pata, incepi sa jignesti pe-aici.Scopul tau aici pe site este sa ajuti lumea, nu sa te apuci sa jignesti pe cine ti s-a pus pata imediat!
Oricum eu nu am chef sa ma cert, nu acesta este scopul meu aici, nu-mi place sa ma cert cu nimeni, nu am venit pe acest site sa deranjez pe nimeni, sa nu cumva sa nu aiba nimeni loc de mine, am venit aici sa raspund la niste intrebari la care pur si simplu le cunosc raspunsul, doar atat si nimic mai mult! Nu inteleg care e problema.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Escape the Fate- Lost in Darkness