| TunZ a întrebat:

Care credeti ca este Cel mai bun Rapper Din toate timpurile?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Cred ca Eminem. A reusit sa treaca peste chestia cu "Albii nu canta rap", iar rap-ul lui este despre viata, despre stari sufletesti, nu despre femei, droguri si bani, ca al lui 50 Cent.

Despre astia romani, ce sa mai zic? Echivalent cu manelele.

Deci, consider ca Eminem este cel mai bun rapper din toate timpurile.

14 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Eminem, 2pac era bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Mary24 a răspuns:

Eminem si 2pacsmug

| Helvete a răspuns:

2pac. Si Eminem.

| NPA a răspuns:

Vescanhappy

| Silvara a răspuns:

Pai, roman : Vescan.
In rest, Samy Deluxe & Eminem.

| Chellu a răspuns:

Cel mai bun a fost 2pac(R.I.P.crying)

| Andra_5221 a răspuns:

Puya.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Ce aveti ma voi vescan etc 2Pac a fost cel mai bun.Lol fundita pliz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu o da tu cu Vescan, tu compari un roman cu un american care a scris istoria poeziei rap in toata lumea? Romanii(rapperi) nu au grad de comparatie pe langa Tupac Shakur, ia auzi la aia, Puya!->rolling on the floor rolling on the floor, daca comercialu` are vreo legatura cu rappu` atunci sigur se intalneste in incolor undeva`n balcon...
Eazy-e, Eminem, Tupac Shakur, Ice Cube, 50 Cent, The Game, astia`s rapperi care scriu si au scris istorie in muzica si in filme(unii)!
Puya, care este ascultat in difuzoare de tot romanu` prost...si in telefoane la toti cocalarii si la toate pitipoancele? LOL. Tupac, Eazy-e, astia iti ajung la suflet ba frate, dar Puya? poate cand era cu La Familia(bine piesele Fac din noapte zii cu Cedri2k si Consecinte tot cu el sunt bune dar restul), acu` ce sa ascult la Puya, despre prostia din Romania? asta o stiu si eu omule, nu-i nevoie sa-mi zica cineva cum sta treaba ca nu`s orb sa nu observ! si oricum daca ar incerca sa deschida mintea la parlamentari n-ar rezolva nimic, crezi ca Base` sta sa asculte Change sau undeva-n Balcoane? Tupac face poezii pe beat, ma rog facea sad, far puya? cand o sa revina in forte cu La Familia atunci o sa ai ofer un pic de respect, dar pana atunci mai bine ascult Eazy-e_Compton City G's sau Tupac_California Love care inca este redata pe Kiss Fm sau Only God can Judge Me, fiindca stiu engleza, si sincer nu trebuie` sa traiesc asa ceva ca sa imi dau seama, nu perfect engleza dar cat sa stiu care-i treaba...asculta tu Tupac si vezi ce ai Rap` adevarat!

| Bruninhos a răspuns:

Lil Wayne happy za besth!

| StreetMobsterTargoviste a răspuns:

2Pac este cel mai bun rapper al tuturor timpurilor pentru ca in 6 ani a reusit sa vanda peste 120mil de albume in timp de eminem in 15 ani doar 70mil de albune. Oriqum el a fost unul dintre cei mai regretati cantareti. Daca vreti sa luati contact cu 2Pac mergeti in oceanul pacific pentru ca acolo au fost aruncate ramasitele dupa incinerare.Si amestecate si cu marijuana

| Caraus_Victor_1996 a răspuns:

Logic ca Tupac este cel mai bun >)

| 2pac_1844 a răspuns:

Cel mai mare Rapper din toate timpurile este 2Pac. categoric... mai ales melodia california love ati vazut ce impact a avut?