| addictEd_4372 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai mare rapper din prezent?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Inca un vot pentru Eminem.

| TeoPT a răspuns:

Eminem fara cuvinte.
Eu unul, nu mai gasesc altul ca el. Toti sunt cu fite, comerciali, rap despre mafie, bani, droguri, sex, inutil care nu transmite nici un sentiment. Ar mai fi Parazitii. Dar ratati precum Puya, Grasu XXL, Spike, 50 Cent si alti din-astia. sunt manelisti in alt ambalaj. Asta e parerea mea. Bafta

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eminem, clar. Cu Love The Way You Lie a dat lovitura. Si n-o zic eu, o zice toata lumea.

| badboy94 a răspuns:

Grasu xxl
Guess who
Spike

| Ciprian_5075 a răspuns:

1st Eminem ( favorit )
2nd 50 Cent
3rd The Game
4st Lil Wayne

| Luci_Luiggi_1996 a răspuns (pentru Ciprian_5075):

50 de bani nu este cel mai bun rapp-er de culoare, ba chiar este situat in topul celor mai eronati rapp-eri impreuna cu lil gayne.

| vikloth a răspuns:

De snoop dogg nu spune nimeni nimic? el e zeul hip-hop-ului dupa parerea mea! Chiar daca e putin figurant, are si motive
asculati aici nu are cum sa nu va placahttp://www.youtube.com/watch?v=_-afioLMcEc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminemmmmmmmmmmmmmm

| Kalle a răspuns:

50 cent

| TheAneXxX a răspuns:

Bah voi sunteti dobitoci raw...50 cent canta hip-hop nu rap.cel mai tare rapper din prezent este eminem.sau snoop dogg... alegeti voi

| Luci_Luiggi_1996 a răspuns:

In primul rand, daca te referi in Romania este Dragonu`. In mod normal a fost Chelo mult si bine dar a dezvaluit presei ca bunica lui ii compune mare parte din creatii. Peste hotare, de culoare este DMX pentru ca mare parte din creatiile ce le-a facut au fost in puscarie si avand timp sa scrie. Iar rapp-er alb este Eminem de cand a ajuns pe piata.
P.S. Eminem cel din prezent e cu totul diferit de cel din trecut. Eu ca ascultator de hip-hop de aproximativ 8 ani de zile i-am urmarit evoluatia lasandu-ma aiurea.