| Đϋffγ a întrebat:

Care credeti ca este cel mai tare videoclip din lumebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lp02kRM-xgU :D (ca videoclip, asta-i parerea mea)

| Grimmjow a răspuns (pentru Musique):

Tu chiar vorbesti serios ?

| Đϋffγ explică (pentru Grimmjow):

Ce ti se pare asa ciudat? waiting

| Grimmjow a răspuns (pentru Đϋffγ):

Mi se pare ciudat ce intelegi tu prin ''tare''.
...ma rog, gusturile nu se discuta.

19 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Metallica-the day that never comes

| AndreitsSza a răspuns:

1.http://www.youtube.com/watch?v=9jmfOKDoZcY&feature=player_embedded :D ( chiar imi place ) nu stiu daca iti place si tie :* Succes!

| Wait4Nothing a răspuns:

Coldplay - Paradise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu e videoclipul lui Enrique Iglesias la piesa Do you know.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu este al formatiei Tokio Hotel, World Behind My Wall.

| Summoning a răspuns:

Videoclipul lui savatage de la when the crowds are gone... dar nu meritai sa iti raspund la intrebare

| dinamohf a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=R7sYiTyBjTY Hei NU Uita de asta...