| IMC90 a întrebat:

Care credeti ca este melodia care va descrie cel mai bine? De ce?

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Am ajuns sa cred ca asta:

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

De ce? Sincer sa fiu, sunt prea multe de spus...

| AlexAntonescu a răspuns:

Draconian - Elysian Night

Melodia asta poate ma descrie cel mai bine, stii. Ma simt iarasi liber, ca o pasare

| Thunderstruck a răspuns:

Metallica -Blackened
Si cateva cuvinte...Lupta pana invingi!

| Narcis2007 a răspuns:

Sunt prea multe...nu pot alege

| Scuturici a răspuns:

Deocamdata nu-s trecuta prin viata ca sa-ti spun cu exactitate ce melodie m-ar descrie. Probabil in viitor ma va descrie Fighter de Christina Aguilera pentru. ca asa este caracterul meu si sper ca asa va ramane mai departe si ca voi invata pe parcursul vietii sa fiu o luptatoare si mai buna tongue...Acum cred ca ma caracterizeaza melodia Crazy de Gabry Ponte.Hm...ce pot sa spun? La o minte de copilas de 14 ani asta mi se potriveste si multi imi spun ca asa sunt happy

| Just4Joker a răspuns:

Living colour - Cult of personality
Ehhh, am o gramada de personalitate...

| WeeD a răspuns:

Nimeni Altu` - vreau inapoi. http://www.youtube.com/watch?v=CoCNz3-i9to

| InvisibleGirl a răspuns:

In prezent ...ca sa nu vorbesc de trecut ca nu are rost :) cam asta ar fi :
http://www.youtube.com/watch?v=pqNCFfumpYw
de ce? se intelege din mesajul melodiei daca esti atent/a la versurile ei :d

| scrisoarededragoste a răspuns:

Giovanni Marradi - Just for you
http://www.youtube.com/watch?v=UyCdJ88ZJI4

De ce? Pentru că imi place pianul,imi place sunetul ploii, îmi plac picăturile de ploie cum se izbesc în geamul camerei mele, pentru că descreşte şi creşte aşa cum fac eu la supărare, acum îţi dau o palmă, acum te-mbrăţisez. Sunt o fire calmă, liniştită de obicei aşa cum este şi această melodie pe alocuri...

O zi plăcută îţi doresc.

| DidiEnL a răspuns:

Trupa Senzual - Hoaney Hoaney. Fiidca in melodie este vorba despre dragostea insusi, nu, numai de sex si alte tampenii care se intampla acum!